Şikayet ve Talepleriniz

İnternet sitemizde satışı yapılan ürünler; vitamin, medikal, anne-bebek ve kişisel bakım vb. kategorilerinde yer alan ürünlerdir. Dolayısıyla kesinlikle ilaç değildir ve reçete ile satılmazlar.

Ürünlerin güvenilir olması konusunda çok hassas davrandığımız için, ürünler firmaların kendisinden, ecza ve yerel depolarından temin edilmektedir. Her ürün faturalı olarak alınır ve müşterimize faturalı olarak gönderilir.

İnternet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasak olduğundan; sitemizde satılan ürünlerle ilgili içerikler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Satışını yaptığımız Gıda Takviyeleri ve Kişisel Bakım ürünlerinin tedavi edilmesi gereken hastalıkları önlediğinden, tedavi ettiğinden ya da tedavisine yardımcı olduğundan söz edilemez. Bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyebileceğine ve ilaç niteliğinde olduğuna dair beyanlar ürünler ilgili açıklamalarda yer almamaktadır. Gıda Takviyeleri bitkisel içerikli takviye edici gıdalardır, ilaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamaz.

Sitemizde satışı yapılan Gıda Takviyesi ürünleri orijinal olup, çoğunlukla T.C Tarım ve Orman Bakanlığı onaylıdır.

İnternet sitemizde satılan ürünlere ilişkin kullanılan tüm logo, marka ve patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir.

Alışverişle ilişkili  her türlü şikayet, öneri, iade, hatalı ürün vb. talepleriniz ile yanlış ve yanıltıcı olduğu tespit ettiğiniz ibareleri lütfen bize bildiriniz.

İletişim için tıklayınız.

X