Sıkça Sorulan Sorular

Satılan ürünler orijinal mi?

İnternet sitemizde satılan her ürün firmaların kendisinden, Türkiye’deki ecza, yerel ve bölgesel depolardan, üretici ve ithalatçı firmalardan faturalı olarak temin edilir,  müşterilerimize faturalı olarak gönderilir.

Siparişimi ne zaman teslim alabilirim?

Sipariş edilen ürünleri, ürün çeşidi ve adete bağlı olarak aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Sipariş ettiğiniz ürünler için kargo teslim süresi 1-3 gündür. Sipariş verdiğiniz ürünler Yurtiçi Kargo ile adresinize kadar kargo ücretli ya da ücretsiz kargo avantajı ile gönderilir. Bu gönderim şeklinin dışında Ankara Yenimahalle’de bulunan mağazamızdan  da teslimat yöntemimiz mevcuttur. Bu teslimat şekli sadece Ankara ili için geçerlidir.

Kargoda gecikme olabilir mi?

Siparişiniz %95 aynı gün içerisinde kargoya teslim edilir. Stokta bulunmayan ürünlerin depodan geç gelmesi, satın alınan miktarın fazla olması, ulaşım koşulları vb. durumlardan dolayı gecikme yaşanabilir.

Siparişimi veya kargomu nasıl takip ederim?

Kargo takip numaranız sipariş kargoya verildikten sonra sisteme girilir. Kargo takip numarasını Yurtiçi Kargo firmasının web sitesinde gerekli yere girerek siparişinizi takip edebilirsiniz. Ayrıca tarafınıza kargo firması tarafından SMS şeklinde bilgi verilir.

Siparişimi kargo şubesinden teslim alabilir miyim?

Siparişinizi, alışveriş sırasında belirtmeniz halinde size en yakın kargo şubesinden teslim alabilirsiniz. Araçla teslimat yapılmayan yerlere ve güvenlik nedeniyle ulaşılamayan bölgelere; şehirden uzak bölgeler ve askeri üs – askeri lojman vb. güvenlik nedeniyle teslimat yapılamamaktadır. Teslimat adresiniz için bu durumlar söz konusu ise ürünlerinizi farklı bir adrese istemelisiniz. Aksi takdirde yaşanabilecek gecikme ve aksaklıklarda sorumluluk sadece size ait olacaktır.

Kargom teslim edilmedi, ne yapmam gerekli?

Sipariş edilen ürünler kargoya verildikten sonra yaşanabilecek problemler için kargo firması ile görüşülmesi gereklidir. Kargoda yaşanabilecek aksaklıklarla ile ilgili çözümü hızlandırmak adına biz de elimizden gelenin en iyisini siz değerli müşterimiz için yapacağız.

Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilmesi için gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. Kargo firması, teslimat adresinde sizi bulamazda sipariş ettiğiniz ürünler bölgenizdeki kargo şubesine geri götürülür. 3 gün içerisinde ürünlerinizi bu şubeden teslim almamanız durumunda ürünler firmamıza geri iade edilir.

Kargom iade edildi, ne yapmam gerekli?

İade edilen kargoların teslimat adresine tekrar gönderimi, ikinci kargo ücreti yansıtılarak gerçekleştirilir.

Nasıl iade yapabilirim?

Sitemizden verdiğiniz siparişi, siparişinizin tarafınıza tesliminden itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz. İade edilecek ürünlerin kutusunun ve ambalajının tamamen açılmamış veya bozulmamış, ürünlerin denenmemiş veya kullanılmamış, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız şekilde olması gerekmektedir. Kullanılmış ve hasar görmüş ürünler ile tek kullanımlık ürünler iade edilememektedir.

X