Teslimat Süreci

Sipariş edilen ürünleri, ürün çeşidi ve adete bağlı olarak aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Sipariş ettiğiniz ürünler için kargo teslim süresi 1-3 iş günüdür. Ankara Yenimahalle merkezli şirketimizden sipariş edilen ürünler Yurtiçi kargo firmasıyla gönderilecektir.

Sipariş edilen ürünler kargoya verildikten sonra yaşanabilecek problemler için kargo firması ile görüşülmesi gereklidir. Kargoda yaşanabilecek aksaklıklar ile ilgili çözümü hızlandırmak adına biz de elimizden gelenin en iyisini siz değerli müşterimiz için yapacağız.

Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilmesi için gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. Kargo firması,  teslimat adresinde sizi bulamazsa sipariş edilen ürünler bölgenizdeki kargo şubesine geri götürülür. 3(üç) gün içerisinde ürünlerinizi bu şubeden teslim almamanız durumunda ürünler firmamıza geri iade edilir. İade edilen kargoların teslimat adresine tekrar gönderimi alıcıya ikinci kargo ücreti yansıtılarak gerçekleştirilir.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız Yurtiçi kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. Hasarlı ürün ile ilgili hazırlanan tutanağı en kısa zamanda info@vitaminmedikal.com mail adresine gönderiniz. Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

Araçla teslimat yapılmayan yerlere ve güvenlik nedeniyle ulaşılamayan bölgelere; şehirden uzak bölgeler ve askeri üs – askeri lojman vb. teslimat yapılamamaktadır. Teslimat adresiniz için bu durumlar söz konusu ise ürünlerinizi farklı bir adrese istemelisiniz. Aksi takdirde yaşanabilecek gecikme ve aksaklıklarda sorumluluk sadece size ait olacaktır.

X