Ocean Mummy 30 Kapsül

314,50

ORZAX

Kategoriler: ,

Açıklama

Ocean Mummy 30 Kapsül

 • Ocean Mummy 30 Kapsül, omega 3 ve mineral içeriklidir.
 • Ocean Mummy’nin içeriğindeki omega 3; ağır metallerden uzak, temiz ve soğuk sularda yaşayan, küçük cins balıkların gövde yağlarından elde edilmiştir.
 • Balıklardan elde edilen yağlar, tamamen mekanik yöntemler kullanılarak, moleküler distilasyon ve yüksek deodorizasyon teknikleri ile saflaştırılır.
 • Üretim esnasında kimyasal çözücüler kullanılmaz, sadece mekanik yöntemler tercih edilir.
 • Sağlık Beyanı:Bu gıda omega 3 yağ asidi EPA ve DHA içerir.DHA’nın anne tarafından alınması fetusun ve emzirilen bebeklerin normal beyin ve göz gelişimine katkıda bulunur. Takviye folik asit alımı, anne adayının folat düzeyini artırır. Düşük folat düzeyi, fetüsün gelişiminde nöral tüp kusurları için bir risk faktörüdür.Ürünün içeriğinde bulunan C vitamini; demir emilimini arttırır.Ürünün içeriğinde bulunan C vitamini, B2 vitamini, B6 vitamini, B12 vitamini ve demir; yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunur.

  Ürünün içeriğinde bulunan D vitamini; normal kas fonksiyonunun ve kemiklerin korunmasına katkıda bulunur.

  Ürünün içeriğinde bulunan demir; kırmızı kan hücrelerinin ve hemoglobinin normal oluşumuna ve vücutta normal oksijen taşınımına katkıda bulunur.

  Ürünün içeriğinde bulunan çinko; normal DNA sentezine ve normal kemiklerin, saçın, tırnakların ve cildin korunmasına katkıda bulunur.

  Ürünün içeriğinde bulunan B12 vitamini ve C vitamini; bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur.

  1- Hamilelik dönemindeki tüketiciye faydalı etkinin, gebelikten en az 1 ay öncesi ve 3 ay sonrasına kadar takviye olarak günlük 400 mcg folik asit alındığında sağlanacağı bilgisi verilir.

  2- Hamile ya da emziren kadınlarda faydalı etkinin, omega 3 yağ asitlerinin yetişkinler için önerilen günlük alım miktarına (örneğin 250 mg DHA ve EPA) ek olarak 200 mg DHA alındığında sağlanacağı bilgisi verilir.

 

 • Ocean Mummy Multivitamin’in özellikleri:
  – Günlük ihtiyacı karşıyalan 9 çeşit vitamin ve 4 mineral içerir.
  – Hamilelere yönelik Omega 3 ve folik asit ilaveli
  – Kapsül kaynağı olarak balık jelatini kullanılmıştır
  – IFOS (Uluslararası Balık Yağı Standartları Enstitüsü) tarafından kalite onaylıdır.

 

 • Kullanım Önerisi :

– Günde 1 kapsül tüketilmesi önerilir.

 

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Ocean Mummy 30 Kapsül” için yorum yapan ilk kişi siz olun
X